| Andrey550 a întrebat:

Merita sa dau p9 lite 2017 pe un j5 2017 sau a6 2017?

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

A6 sau J5, depinde de buget.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, mai bine dai banii pe un a6 2017.

| grandebgd a răspuns:

Pe a6 cu siguranta. Nu se compara Samsung cu Huawei.

| gelu1970 a răspuns (pentru grandebgd):

In cazul acesta nu.
Daca ai generalizat, ceea ce ințeleg din ceea ce ai scris, ai scris o tâmpenie mare de tot.

| grandebgd a răspuns (pentru gelu1970):

M-am referit strict la ce a spus omul. SUnt Huawei 20 cu 2 camere am inteles si ar fi foarte bun. Deci si Huawei au inceput sa faca treaba mai buna. Dar telefoanele mai vechi Huawei precum Huawei p8 sau p8 lite nu sunt ok de loc. Am detinut si eu Huawei si stiu ce spun.

| gelu1970 a răspuns (pentru grandebgd):

Atunci e ok.
Retrag ce am scris.

| Awolnation a răspuns:

Pe A6(2017) da