| JusTPauL a întrebat:

Mi-a apărut pe telefon lângă 4g și VO)) și sub scrie LTE1.
Ce vrea sa fie asta?

9 răspunsuri:
| Sulty_Mihai_1986 a răspuns:

LTE inseamna ca ai 4G. Adica cel mai bun semnal

| JusTPauL explică (pentru Sulty_Mihai_1986):

Am char 4g+ continuu. Și acum vad ca a mai apărut și chestia asta cu LTE1 dar faza e ca îmi face cost 3euro pe săptămână.

| klewww a răspuns:

Lte1 e reteaua lite de la telekom si celelalte retele lite internet asta inseamna e netul mai slabut atata tot

| JusTPauL explică (pentru klewww):

Rețeaua este buiquetelecom una din telelele franțuzești.
Nu cred ca are cum sa fie mai slab netul ca îmi face cost. Deci nu cred ca plătesc pentru ceva mai slab ca înainte. Oricum am 4g+ și acum.

| Sulty_Mihai_1986 a răspuns (pentru JusTPauL):

LTE inseamna 4g+

| JusTPauL explică (pentru Sulty_Mihai_1986):

4g+ am înțeles asta. Dar de ce mi-a apărut acum lângă și VO)) LTE1? Asta ma interesează pe mine.
Acum 2luni când am făcut abonamentul nu avea decât 4g+.

| Sulty_Mihai_1986 a răspuns (pentru JusTPauL):

Ai abonament la Vodafone

| Erasmyn100 a răspuns:

Inseamna ca prinzi cel mai bun semnal de date mobile... rândul este E H H+ LTE

| JusTPauL explică (pentru Erasmyn100):

Nu am făcut un test sa vad dacă e mai bun.
Randul este: e, 3g, h, h+, 4g, 4g+.