| ReignForest a întrebat:

Am telefon nou și sunt tot pe digi.Problema e că nu merg datele mobile.Le activez și tot nu merg.La semnal am o linie uneori 3. Lângã semnal scrie Vo LTE1(cred că de aia îmi arată 1?).Ce să fac?

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Da telefon la *777 si bate-i la cap!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la Setări -> Conexiuni -> Rețele mobile -> Operatori de rețea -> Selectare manuală, și de acolo alegi rețeaua Digi Mobil.

| Michaeel a răspuns:

Probabil nu îți merg din cauza ca telefonul e încă nou(dacă abia azi ți-ai pus minute, este ok, și mie mi se mai întâmplă, o sa îți meargă în curând). Suna la ei, o sa te ajute și se va rezolva happy