| NimicSiNimeni12 a întrebat:

Mi-a cazut telefonul pe parchet si display-ul nu s-a spart dar daca dau luminozitatea la minim se vede ca si cum ar fi deteriorat(niste puncte negre) si voiam sa intreb daca va ajunge in timp sa nu mai functioneze

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Nu putem sa iti spunem daca va iceta sa functioneze. La unii merge perfect dupa incident, la altii display-ul se defecteaza complet dupa cateva saptamani/luni.

| NimicSiNimeni12 explică:

*Am uitat sa intreb daca se poate sa se fi schimbat pozitia lui*