| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a disparut ceasul de la telefon stiti voi cel de pe ecranul principal, cum il aduc inapoi? crying
Ceasul meu drag! puppy dog eyes
Am S3, dau funda! rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Service sau magazin de telefoane pentru un ceas? pe ce lume traiesti? FACEBOU laughing?
@Dulceataamara
Ti apasat pe ecranul principal pana apar WIDGETS si cauti acolo ceasul si il tragi pe ecran.
Foarte simplu.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tine degetul pe ecran unde aveai ceasul 2-3 secunde.Se va deschide o lista.Cauta widgets android si da pe el.Cauta ceasul in acea lista si bifeaza-l. Apasa pe el.Va ramane pe ecran.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Intri la setări la dată şi oră şi alegi de acolo ce trebuie.

| Cristina6Crisspup a răspuns:

Du-l la un magazin de telefoane sau sevice mobil si te rezolva.

| Latinmoon a răspuns (pentru SasNetRomania):

Am apasat la WIDGETS dar nu stiu de unde sa iau ceasul! laughing

| SasNetRomania a răspuns (pentru Latinmoon):

Cauti stanga, dreapta si gasesti ceasul...

| Latinmoon a răspuns (pentru SasNetRomania):

Trebuia sa-mi zici ca WIDGETS din meniu! laughing

| SasNetRomania a răspuns (pentru Latinmoon):

Of pisi -_-

| SasNetRomania a răspuns (pentru Cristina6Crisspup):

Service sau magazin de telefoane pentru un ceas? pe ce lume traiesti? FACEBOU laughing?
@Dulceataamara
Ti apasat pe ecranul principal pana apar WIDGETS si cauti acolo ceasul si il tragi pe ecran.
Foarte simplu.