| sweetlarysa a întrebat:

Mi-a fost furat telefonu.Cum pot sa recuperezi numarul si cat costa?

5 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Mergi la sediul firmei de care apartii. La sediul Orange daca esti la Orange, (cosmote, Vodafone etc).
Nu costa nimic.Doar daca vrei sa recuperezi si numerele pe care le aveai pe cartela costa.

| мαяdυк a răspuns:

Nu stiu daca merge, un prieten a pierdut telefonul, dupa care a mers la Orange si a cumparat unu tel pe abonament, numai asa a putut sa-si recupereze numarul vechi de pe cartela pre-pay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai telefon la Vodafone/Orange/Cosmote, adica la cei de la care ai numarul. Le spui ca ti s-a furat cartela/abonamentul si ca vrei sa o blochezi si sa primesti o noua cartela cu numarul respectiv. Din ce stiu, fiecare dintre companiile astea inlocuieste gratuit o cartela pe an. De la a doua parca platesti 10 euro.

| Rony23 a răspuns:

Stiu ca la fodafone la prepay te intreba ultimele numere apelate/primite si eventual un buletin acum posibil sa iti ceara si ceva bani.

| stlucian a răspuns:

Ce telefon? Cu android? Daca da vezi aici

http://videotutorial.ro/......ial-video/
jos video :-bd