| Daniela_Ioana_1996 a întrebat:

Mi-am codificat mesajele din telefon si am uitat parola... Daca vreau sa o scot, normal imi trebuie parola actuala.
Cum fac să o scot? Help!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează EXACT ce model de telefon ai, apoi îţi explic cum să faci hard reset...

Toate cele bune.

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

In lipsa mai multor informatii cu privire la situatia ta, gen: ce neam de telefon, etc...

Incearca asta:

http://www.extremetech.com/......he-freezer

| Xpressurself a răspuns:

Ce ai folosit pentru a le codifica.
pentru cat mi-ai spus e simplu, dezinstaleaza aplicatia, instaleaz-o din nou si creeaza alt cont (banuiesc).vei pierde toate mesajele codificate.
banuiesca ca nu asta vrei, da detalii