| Siracuzia a întrebat:

Mi-am uitat parola de la telefon si daca scot cartela sau bag alta tot mi-o cere.Telefonul trebuie decodat?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Pentru rezolvarea problemei trebuie sa mergi cu telefonul la cel mai apropiat magazin Orange, sa poata fi trimis in service pentru resoftare.

| Siracuzia explică (pentru misterioaѕa):

Deci nu trebuie decodat?

| misterioaѕa a răspuns (pentru Siracuzia):

Nu,nu trebuie decodat.
Îi duci la un magazin Orange şi ei ţi-l trimit în service pentru a-l formata.
Succes!

4 răspunsuri:
| mikyandy97 a răspuns:

Trebiue pus sistemul lui din nou cum ai pune un windows la calc ceva de gen trebuie pus din nou

| PufuletiCuCiocolata99 a răspuns:

Da. tu ti-ai pus parola la telefon. nu la cartela happy