| popgheorghe a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un Iphone 5s nou, dar ma tine destul de putin (aprox. 4 ore) bateria cand am internetul 3G activ si locatia GPS. Stiti cumva daca este normal? Sau are vreun defect bateria telefonului?

1 răspuns:
| Ωmega a răspuns:

Sincer, bateria nu e foarte ok. Cate defecte o avea un Iphone, dar bateria aia ar trebui sa te tina cu 3G activ si GPS cel putin 8-10 ore. Acuma depinde si ce faci pe el. Ca daca il buton grav si maxim cu 3G nu e anormal sa te tina 4-5 ore. Inca o data, depinde de cum il folosesti tu.