| VivianneMnt a întrebat:

Mi-am cumparat o folie de protectie pentru telefon si dupa aplicare au ramas bule de are pe care nu reusesc sa le scot sub nicio forma. Cum as putea sa le fac sa dispara? Am incercat sa le imping dar nu merge. FUNDA

2 răspunsuri:
| stefydragutzica a răspuns:

Da jos folia de pe telefon si pune-o iar.Dar atunci cand o sa o pui ai grija sa nu mai faca iar bule

| 3manuela a răspuns:

Trebuie sa ai grija cum aplici folia eu lucrez in domeniu,colat,autocolat si se intampla sa ramana buleee, folia trebuie aplicata si intinsa cu atentie putin cate putin, daca o vei aplica direct pe toata deodata si apoi incerci sa o intinzi sigur va ramane bule, scoate folia apoi incerca sa o pui cum ti-am explicat eu din o parte in altaintinsa cate putin, bafta sigur va merge...