| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat recent un telefon Huawei ascend g6 si dupa cateva ore dupa ce am bagat cartela in el nu mai pueam suna desi aveam semnal. Cand incercam sa sun imi spunea "linie ocupata" si pe ecran inainte sa-l deblochez " doar apeluri de urgenta". De ce nu pot suna?

1 răspuns:
| AlinaGhe18 a răspuns:

Asta pentru ca va cumparati toate chinezariile ordinare si dupa aia va intrebari ce au de nu merg? daca vrei sa scapi de toate problemele astea... raspunsul e simplu ia-ti iPhone si problemele o sa dispara