| BigAmstaff a întrebat:

Mi-am cumparat un iphone 4(nou) si vreau sa-l formatez. cand l-am luat aveam undeva pe la 40% baterie m-am jucat pe el pana s-a descarcat complet, iar acum l-am pus la incarcat inchis. Am inteles ca pentru formatare este nevoie de 12 orea? As vrea sa stiu daca e adevarat si de cate ori trebuie sa fac chestia asta? Dau funda pentru cel mai bun raspuns! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Pai trebuie sa il lasi la reincarcat 12 ore, sa il descarci si sa repati chestia sta de 3 ori happy