| DianaaGabrielaa a întrebat:

Mi-am descarcat Retrica Viewer de pe google play si am intrat prima oara si imi apar doar pozele facute de alti oameni. Eu cum pot lucra cu pozele (am Samsung Galaxy Mini)?

4 răspunsuri:
| zSchizophrenic a răspuns:

Retrica nu merge doar pe iPhone-uri. Daca ai un telefon android, iti poti descarca Retrica de pe Google Play :*. Scrie acolo:"Retrica camera" si descarcati-l pe primul.Bafta! :*

| YoshiFan a răspuns:

Este o aplicatie VIEWER (sa vezi pozele). Pentru a FACE poze trebuie sa ai un dispozitiv iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

| Annndddreeeeaaaaa a răspuns:

E retrica viewer, asta inseamna ca tu poti doar sa vezi pozele oamenilor, retrica este doar pentru ios. La fel si cam wow. Daca vrei retrica ia-ti un Iphone 4 sau 5.