| oBanană a întrebat:

Mi-am facut de vreo saptamana update la ios 16 la iphone 13 pro max. De atunci bateria s-a paradit. Da, stiu ca e normal cumva sa isi scada din performanta 2-3 zile, dar deja a trecut o perioada mai mult de dubla si nu si-a revenit mai deloc. Are sens sa revin la ios 15 isi va reveni oare bateria? Ce altceva pot face?

2 răspunsuri:
| oBanană explică:

Mentionez ca: telefonul il achizisionasem recent, bateria ma tinea doua zile bune inainte.

| 12345666 a răspuns:

Si cum poti sa revibla IOS 15? ca eu i-am dat actualizare si nu-mi place deloc ios 16?