| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat pe un telefon cu android o aplicatie in Credd's room(nu stiu exact cum se numeste).De atunci nu imi mai apare acea bara de sus unde arata semnalul, bateria si cu care pot activa mai usor wifi, bluetooth, sunetul etc.Intrebarea mea este :cum o pot face ca sa imi apara bara?

Daca nu stiti de care bara vorbesc este aceasta.va voi arata o poza(bara este in acel chenar rosu)

http://imageshack.us/photo/my-images/849/1zd0.jpg/

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Dezinstaleaza aplicatia.

| IonutGaby a răspuns (pentru DenisIonut01):

Usor de spus dar cum sa o dezinstalez? cu ce program, am incercat cu mai multe sa dezinstaz dar nu o gasesc

| DenisIonut01 a răspuns (pentru IonutGaby):

Intri in meniu unde sunt multe aplicatii si dai pe meniu (menu aditional) apoi edit sau dezinstalare aplicatii si dai pe aplicatia aceia

| IonutGaby a răspuns (pentru DenisIonut01):

Stiu cum se dezinstaleaza dar nu imi arata, de exemplu am instalat o tema LauncherS3 si nu o pot dezinstala,nu-mi apare acolo undese deiznstaleaza, vad ca acum nu mai apar nici contactele, adica daca ma suna cineva nu imi apare decat ecranul normal(al telefonul, cu poza ), si sunetul.Nu stiu ce are!

| DenisIonut01 a răspuns (pentru IonutGaby):

Ori ai dai resetare ori il duci la service, daca ai dai resetare pierzi tot. Zimi modelul si daca stiu iti zic cum ai dai resetare de la butoane.