| JamilaGizeh a întrebat:

MI-AM SCAPAT TELEFONUL IN APA! crying( ( Galaxy S3 ) L-am scos imediat din apa, i-am scos carcasa, bateria,cartela l-am sters, l-am uscat cu feonul si l-am lasat peste noapte sa-si revina.
Acum l-am aprins, se aude bine, raspunde la comenzi, se incarca ....doar ca s-a intamplat ceva cu display-ul. Se vede foarte luminos si uneori se mai vad niste dungi orizontale care se misca. sad Intrebarea mea este daca pot face ceva sa rezolv problema asta cu display-ul, se vede foarte prost. straight face

2 răspunsuri:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Nu ai decat sa il duci la rparat pe zi ce trece el se va strica si ami mult imi pare rau dar nu ai alata posibilitate!

| Adrian0s a răspuns:

Incearca sa-l lasi peste noapte in orez(orezul absoarbe apa).