| OneDirectionIsMyLIKE a întrebat:

Ieri mi-am scapat telefonul in baie la scoala si era apa pe jos. cand l-am scapat a sarit si carcasa si bateria le-am luat rapid le-am sters. dupa l-am lasat vreo 10 minute apoi l-am deschis dar nu de tot am vrut sa vad daca apare ceva dup i-am scos rapid bateria. Am ajuns acasa l-am uscat cu uscatorul dupa vreo ora l-am deschis si a mers o ora, doua. Apoi nu a mai mers sa apas de loc. Se dechide se aude, dar nu pot sa apas nicaieri. Si imi apare sus in bara un triunghi cu semnu "!" dar nu e cel de la semnal e altul pe care nu l-am mai vazut. L-am lasat si in soare.Si tot asa. Ce sa fac? :/ E Samsung Galaxy Young crying sad sad

Răspuns Câştigător
| Sory8 a răspuns:

Incearca sa il bagi in orez si lasa-l vreo 24 de ore daca nu merge inseamn ca l-ai ars cu feonul sau daca nu merge nici asa dul la reparat happy