| Anonim1245907 a întrebat:

Mi-am scăpat telefonul in apa și nu îmi mai mergeau butoanele de la sonor și pornire.(iPhone 6) După ceva timp s-a închis singur. L-am ținut și in orez dar nu s-a mai deschis.
După câteva zile mi-am luat alt telefon tot la fel dar am avut probleme cu conectarea la iCloud. Mi-am pus ID-ul și parola dar după îmi cerea un cod care ar fi trebuit sa mi-l trimită pe telefonul stricat, dar cum acesta nu se deschide am selectat sa îmi trimită mesaj pe numărul autorizat. Mesajul nu l-am primit și nici nu m-au sunat sa îmi dea codul. Sunt plecat momentan in alta țara și nu am credit pentru roaming deci poate de aceasta nu am primit mesajul sau apelul.
Știți alta metoda prin care pot sa ma conectez la cont?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Alte metode nu sunt. Indicat e să aștepți și să retrimiți din nou.

| Anonim1245907 explică (pentru OnuOnulică):

O sa mai incerc cand ajung in ro