| UnaDddd a întrebat:

Mi-am spart displayul, iar ecranul e negru si touchscreenul nu mai merge, cum pot sa-mi recuperez fisierele din memoria telefonului, notitele, melodiile, in special pozele? Mentionez ca e Samsung galaxy s3 mini si din cate stiu, calculatorul nu detecteaza telefonul prin cablu daca nu este unlock screen. Este URGENT!

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

TE duci cu el la service dacă este în garnație.
Dacă nu se poate deschide deloc trebuie să te duci cu el. Dacă nu mai este în garanție caută pe net service pentru telefoane ca să-l repari.
Era bine să ai sincronizate contactele și melodiile să le ai și în PC. La fel pozele sincronizate cu contul de Google photos.google.com.
Nu prea ai ce să faci tu dacă ți s-a spart displayul.
Depinde din ce oraș ești, ar cam trebui să fie service-uri în cam tote reședințele de județ.