| Trifan_Mihai_1947 a întrebat:

Mi-am uitat modelul de la telefon, telefonul este Huawei Y7 2018 si nu mai pot sa il deschid, ceva sfaturi? Este blocat si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Roșiuță a răspuns:

Dacă ti ai uitat modelul ori te duci la un d asta care repara telefoane, ori îți testezi telefonul.Pentru a ti reseta telefonul apeși IN ACELASI TIMP butonul de volum tare si butonul de pornire. Sper ca te am ajutat

1 răspuns:
| idkkkkkk a răspuns:

Da-ti timp, gandeste te profund si nu te panica.Crede ma, si eu am patit asta si am rezolvat.Succes!