| Robertxxxlil2 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la Google și mi-am resetat telefonul și nu merge cu wipe reset data factory. Ce pot face in această situație?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cauți pe cineva care știe cum să treacă de acel pas.

| Bogdan70001 a răspuns:

O sa intelegea lume in 2020 ca contul GOOGLE este important la un tel?! Ca din 2015 (cred) pana acum se pare ca nu
Da se poate trece din contul google in momentul asta prin 3 modalitati
1. Daca ai telefon prost securizat folosoesti metode de pe net(dar nu cred ca-ti va mai merge cu ceva de pe acolo pe un tel 2016+)
2. Resoftarea (se re-flash-uieste ROM-ul STOCK)
3. Inca o metoda de care multi nu stiu, are o rata de succes de 100%, dar ti-o spun decat daca imi zici ca esti 100% sigur ca incerci si nu-mi pierd din timp degeaba