| Claudia852963 a întrebat:

Mi s-a blocat touch-ul la telefonul LG optimus net p690.Ce pot sa fac? Am nevoie urgent de el! Funda happy

4 răspunsuri:
| Laurentiu_Andrei_1995 a răspuns:

Te duci la un service (Orange de preferat) si in maxim 10 minute ti-l face, in caz ca touch-ul este stricat, atunci trebuie sa ii schimbi ecranu. bafta!

| Blamely a răspuns (pentru Laurentiu_Andrei_1995):

Nu ecranul trebuie schimbat ci acei "senzori", e ceva cu totul diferit.

| Laurentiu_Andrei_1995 a răspuns:

Nu se pot schimba doar senzorii, iti schimb toti ecranu

| andreiiuliantpu a răspuns:

Restart, sters bine display-ul sau un service daca tot nu functioneaza.