| IoanaIonuca a întrebat:

Mi s-a descarcat telefonul azi noapte 10%. De ce, are ceva? Ce sa fac sa nu se mai intample?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacă telefonul tău este Android atunci este normal sa se descarce repede bateria, intrucît ai multe aplicatii pe el, si wifi care consumă baterie, m ai dezactivează din aplicatii, si wi fi inchide l noaptea, incarcă des telefonul, ca să i prelungesti durata bateriei.

| Clorox a răspuns:

E ceva normal, in cel mai rau caz schimba-i bateria happy

| Treanta_Andreea_1993 a răspuns:

Poate l-ai lăsat aprins sau ai fost intr-o aplicație intrată și l-ai lăsat așa.App dc nu pot vede răspunsurile la întrebările pe care le pun mă poți ajuta?

| Mary_Anca_1994 a răspuns:

Nu lăsa wi-fi-ul sau bluetooth-ul activate. dacă problema nu e de la asta cumpără altă baterie

| Aerdna123 a răspuns:

De vina este wifi-ul sau bluetooth-ul. Daca nu le ai permanent deschise inseamna ca ai o problema la baterie.Trebuie schimbata!