| Classy a întrebat:

Aseara telefonul meu cu Android era incarcat complet,si peste noapte nu l-am folosit, azi dimineata era descarcat si inchis...Ce as putea face? Multumesc!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți merge cu el la un service autorizat de telefonie.
Pa, pa.

| Dennisz a răspuns:

Verifica daca nu ai/aveai vreo aplicatie care inca ruleaza.(gen "hotspot and tethering " sau aplicatii care ruleaza fara sa stii ).
O optiune ar fi sa ii schimbi bateria.(in caz ca nu aveai initial aplicatii care ti-au "mancat" bateria peste noapte).

| dragonu3 a răspuns:

Poate aveai vreo aplicatie pornita chiar daca e telefonul blocat aceasta inca ruleaza iar daca nu e din aceasta cauza schimbati baterie funda?