Întrebare recomandată | Milanezull a întrebat:

Mi s-a furat telefonul. As putea sa imi recapat numarul vechi?
Mentionez ca sunt pe Vodafone. Dau funda. Ajutor repede va rog

Răspuns Câştigător
| NameHarris a răspuns:

Da poti mergi la ei si le spui sa iti faca o cartelacu numarul acelawinking NU este naparata sa fi pe abonamentwinking

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Trebuia sa suni intai si sa anunti, pentru a-ti bloca telefonul si apoi sa ceri alt sim cu acelasi numar!

| Milanezull explică (pentru PsihoSex):

SIM-ul a fost scos si aruncat si inlocuit cu alt SIM. Mai mult ma ma intereseaza de SIM, ca sunt niste nr mai importante.

| PsihoSex a răspuns (pentru Milanezull):

Sim- ul, odata scos si aruncat, nu mai poate fi localizat, nu are curent si nici altceva, e prea mic. doar daca cine stie cum?, poti da de hot, si sa iti spuna, indiferent cum!, unde l-a aruncat, si daca apreciezi ca e vreo sansa, sa te duci acolosa il cauti, poate ai noroc! demult, in timp, am gasit pe strada, ba unul, ba altul - sim! Trebuie sa inveti de aici sa iti faci back up la sim, sau si agenda clasica, scrisa! Bafta! Eu am scris sa anunti sa-ti bocheze telefonul, pe baza IMEI-ului, in ideea sa nu ai abonament, si sa vorbeasca hotul de te sparge pe banii tai, in exterior, daca nu stii ca trebuie sa anunti imediat situatia, au serviciu non stop pentru asa ceva, intereseaza-te!

| vocea a răspuns:

Daca ai abonament da succes, si imi pare rau

| Milanezull explică (pentru vocea):

Daca nu am abpnament, pa pa telefon? :/

| Danişor a răspuns:

Salut! pai daca ai abonament, da! toate cele bune, si imi pare rau sad