| Gherghisan_Ionut_1999 a întrebat:

Mobilul Karbonn Titanium S5 Plus mi s-a parut un mobil excelent la prima privire, dar as vrea sa stiu unele pareri despre el va rog, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Andreeac33 a răspuns:

Ii foarte fain si rezistent.Eu am o prietena care si l-a luat si il incarca rar gen la 2 zile si e chiar rezistent la apa...adica l-am testat in cada de baie.laughing)) plus ca face selfies faine.

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru Andreeac33):

Deci ii un mobil foarte fain si foarte bun? big grin happy

| Andreeac33 a răspuns (pentru Gherghisan_Ionut_1999):

Daa. happy

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Karbonn un telefon excelent o problema i-as da ca nu ai in Romania huse foli etc