| Mikkey a întrebat:

Neata TPU :3

Am o rugaminte. Puteti sa-mi dati unul sau mai multe exemple de telefoane, (Samsung de preferat. Vreau Android ) pana in 1000lei, sau nu cu mult peste? As vrea sa-mi schimb telefonul. Dar nu prea stiu ce sa-mi iau

Mersi happy

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Salutare!

S3 sau S4 ar fi cele mai bune variante.
S4 s-ar putea sa iti depaseasca putin bugetul, dar daca vrei sa faci o afacere profitabila pentru tine, cauta modelul i9506. Are cel mai potent procesor din gama S4, RAM ok, camera ok. Detin acest model si sunt foarte multumit de performanta.

O zi buna!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand, fara nicio indoiala, acest Samsung S3 http://bit.ly/1GgCFNw Este la 899 lei si este excelent.

| Marius_Deliu_1988 a răspuns:

Samsung Galaxy Trend 2 Lite, Sony Xperia E1 si poate Lenovo A391

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

| CharlieGunners a răspuns:

Salut! Sa stii ca asta este parerea mea dar tu poti vedea despre ce fel de telefon vorbesc.Acestea sunt :
-Samsung Galaxy S4/S5/S3
-Samsung Galaxy Ace S5830
-Samsung Galaxy Note 2/3/4
Astea sunt modelele de Samsung care le stiu.Si te-ai putea incadra in suma de bani. Daca Vrei alte telefoane de alte modele le poti consulta Pe cele de mai jos!
Apple:
-IPhone 2/3/4
Nokia:
-Microsoft
-540
-550
-530
Poti merge la un Domo si Iti recomanda cei de acolo telefoane incadrate in suma specificata. Sper c te-am ajutat!

| Shammal a răspuns:

Http://www.emag.ro/compare/93/subcategory

ai 4 telefoane aici, s3 neo, A3, S5 mini nu sunt mari diferente intre ele si s4 care are ceva in plus; dupa mine ori mergi pe s3 neo ori pe s4.
Daca poti mai asteapta pana in noiembrie cand apar reduceri de black friday sau uitete 1-2 saptamani daca apar ceva reduceri, sau poti sa-l iei resigilat, eu am un note 3 luat resigilat face 2 ani in primavara si merge foarte bine.

| Mikkey explică (pentru CharlieGunners):

In legatura cu Samsung Galaxy Note 2/3/4, eu am vrut pana in 1000lei, nu cu mult peste rolling on the floor Dar mersi oricum happy