| ooAndrewoo a întrebat:

Neata TPU! Am o problema urgenta!

Un tip mi-a dat la nr. meu de telefon "respingere" (din telefonul lui). Cum pot sa remediez chestia asta ca sa-l pot suna in continuare fara sa fiu respins si fara sa mai aud tonul de ocupat cand il sun?

Am nevoie de raspuns urgent!

DAU FUNDA pentru. raspunsul EXACT!

Răspuns Câştigător
| aramitzz a răspuns:

Tu nu poti decat daca ai acces la telefonul lui, poti trimite sms-uri dara nu poti apela pentru ca tea pus (intentionat/din greseala) in lista de respingere automata, la setari contacte este "respingere automata" sau ceva de genul si acolo se afla nr tau

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred ca poti.Incearca un sms pe acel numar. Daca va merge si sms.

| MinionDodo a răspuns:

Cred ca nu poti. sad