| VasileMoldova a întrebat:

Niste casti ok. ( sa tina vreun an). Si fara nume de care auzi in desert( nu de alta dar s-ar putea sa nu le gasesc. Multumesc

6 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

De care câști dorești? De tip over-head/gaming sau câști intraauriculare(In-ear) cum sunt cele pentru telefon?
Unde le vei folosi mai des?

| VasileMoldova explică (pentru GPA):

Pentru telefon

| GPA a răspuns (pentru VasileMoldova):

Https://www.quickmobile.ro/......alb-138213

https://m.emag.ro/......DFKVJ4BBM/

Clar îți recomand Beats pentru un buget 300-500 și-o calitate extraordinară iar al doilea pe listă între 50-100 AKG.

| Adry05 a răspuns (pentru VasileMoldova):

Pentru telefon cauta de la Philips, eu tot de la ei am avut si le-am gasit in Flanco si cu 30 de lei si am tinut mai mult de un an de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony MDR-ZX660AP. Cauta codul acesta pe Google. Casti acceptabile la pret, dar sunt de calitate. Le detin, numai ca le-am rupt firul ( din vina mea ).

Alte casti de calitate pe care le-am cumparat acum 3 ani : Sony MDR-V55. Cauta tot pe Google. Iti va arata link eMAG.

Daca vrei ceva mai scump, atunci castile acestea :

Sony MDRXB950N1G.

Daca vrei recomandare pentru casti din alea "dopuri", ei bine...Nu stiu asta. Tot ce ti-am recomandat mai sus sunt casti on-ear,extra-bass,cu microfon sau fara, cu noise cancelling sau fara, wireless, bluetooth, NFC, etc.

| St1xWtfcs a răspuns:

Sefule, recomand cu toata increderea castile Somic G941! 7.1 surround, vibratii blana, si au pretul de 178 de lei! Bafta