| dygas a întrebat:

Nokia N97: am si eu o intrebare legata de telefonul asta, are memorie 32 de gb dar e mass memory, memoria telefonului adica "c"-ul e de 70 si ceva de mb, problema e ca mai am vreo 4 mb liber si nu stiu cu ce sunt ocupati, am 2 foldere in c daca le selctez si le dau la propietati au 4 mb, daca dau click dreapta pe c imi arata ca e folosit 70 mb din spatiu si 4 liber, deci intrebare e, cu ce sunt ocupati acesti 70 mb, ce trebuie s-a sters si unde sa intru sa pot sterge, astept un raspuns de la cei ce stiu, multumesc,

1 răspuns:
| Soryn2244 a răspuns:

Salut! Sunt ocupati cu jocuri programe sau siteurile pe care ai intrat pe el sa stii raman trebuie sa stergi istoricu daca tot nu merge resofteaza dacai n97 ai symbian deci poti fai ''c-ul'' mai mare si gata si deacu instaleaza pe ''d'' toate