| dygas a întrebat:

NOKIA N97 SAU NOKIA N97 MINI care e mai bun?

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Nokia N97 Mini, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/nokia_n97_mini_vs_nokia_n97-c795_440.php

| onasis1961 a răspuns:

Mult mai bun este Nokia N97!

| COOLboY a răspuns:

Nokia N97 este mai bun, pentru ca este mai mare, are baterie mai buna, are mult mai multa memorie (32GB) fata de N97 Mini (8GB). In rest sunt f. asemanatoare.

| BlueLifeOfficial a răspuns:

Amandoua sunt bune...dar ca sa stii exact ar trebui sa cauti pe net despre fiecare telefon in parte si sa faci comparatie intre ele...sa vezi ce are unul si ce are celalalt. Altfel nu iti dai seama.
Sper ca te-am ajutat!

| London14 a răspuns:

Sora mea a avut Nokia n97 si s-a stricat in 3 luni. Sincer iti recomand Apple sau BlackBerry.

| dygas explică (pentru London14):

Ce s a stricat mai exact? eu le stiu ca fiind telefoane rezistente...

| London14 a răspuns:

S-a stricat clapa si butonul de on/of si cand il puneai la incarcat arata ca se incarca sinde fapt nu se incarca.

| dygas explică (pentru London14):

Astea-s probleme minore, clapa se poate strica la orice telefon, butonul la fel si se poate inlocuii, iar cu incarcatul poate fi de la baterie (prea uzata) sau incarcatorul nu mai era bun. concluzie: mai e si de cum ai grija de el...

| Razvy_Domnul_Ghita_1989 a răspuns:

Mddaa NOKIA N97... Funda!?

| dygas explică (pentru Razvy_Domnul_Ghita_1989):

Motivul? nu stiu la care sa ma decid

| Razvy_Domnul_Ghita_1989 a răspuns (pentru dygas):

Decii fi atent de ce n97 se mai bun decat n97 mini; mem 32gb, baterie tine mai mult, si mini are 8 sau 9 gb si rest asemanor