| TsunamiiiYay a întrebat:

Nu mai am incarcarea rapida la telefon sad ce sa fac? Mentionez ca nu am modificat nici o setare...

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu e bateria de vina, e mufa. Curata cu un ac zona mufei si daca tot asa greu încarcă du-te cu telefonul la un service. O mufa noua ți-l schimba in 20 de minute si e in jur de 50 de lei.
Baftă.

| TsunamiiiYay explică (pentru kar1GaNNN):

Daaa, e posibil sa fie locul pe unde intra... Stiu ca a intrat ceva praf... O sa incerc

| TsunamiiiYay explică (pentru kar1GaNNN):

Wow. Era din cauza prafului pana la urma. Am reusit sa scot cu un ac. Iti mulțumesc mult de tot!

| kar1GaNNN a răspuns (pentru TsunamiiiYay):

Cu mare placere.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lasă-l pe încărcare lentă happy

| TsunamiiiYay explică (pentru sierra1):

Nu gasesc optiunea asta la telefonul meu. In plus am nevoie de incarcarea rapida. Dar multumesc?

| DOOOPX a răspuns:

Schimba bateria.

| TsunamiiiYay explică (pentru DOOOPX):

Am telefonul de aproape 2 luni, nou... Nu are cum sa fie bateria. Il incarc cu acelasi incarcator de atunci si nu ma uit niciodata pe el cand se incarca.