| Lidiaaaaaaaaaaa a întrebat:

Nu mai pot! In sfarsiy mi-am luat si eu telul din service su ce sa vezi. Din cauza ca mi s-au sters toate din telefon (aplicatii, melodii, fotografii etc.) Am vrut sa mi le reinstalez si cand am dat clic in magazin store,) ca sa imi instalez whatsappul uitatai ce imi aparea: „WhatsApp Messenger" nu s-a putut
descărca din cauza unei erori. (Eroare la
recuperarea informaţiilor de pe server.
[RPC:S-7:AEC-7 SC4T-HAA4-S06GA])
Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| cristiansonix a răspuns:

Deci. intri in setari apoi aplicatii si gasesti "Magazin play " sau ceva de genu, oricum gasesti dupa icoana. Apoi dai pe el si dai pe "sterge datele". Sau deschide google play, iesi din el si dai pe butonul ce arata programele din background, apoi tii apasat pana apare ceva gen "app info" dai pe app info sau ce iti apare. Si dai clear data sau sterge datele

6 răspunsuri:
| Lidiaaaaaaaaaaa explică:

Nu mergeee!

| Lidiaaaaaaaaaaa explică:

Va rooooog! Dati-mi un raspuns! Dc?! Dc nu mergeee?

| Lidiaaaaaaaaaaa explică:

Yeeey. Nu stiu cum dar acum merge

| Lidiaaaaaaaaaaa explică:

Ms cristiansonix

| cristiansonix a răspuns (pentru Lidiaaaaaaaaaaa):

Totusi, am uitat sa spun ca daca nu merge poti sa dezinstalezi actualizarile alea aplicatiei "google play" sau "magazin play"...rolling on the floorheh. oricum npc.

| Lidiaaaaaaaaaaa explică:

Mai am o intrebare. Vineri mi-am dus telul la reparat, sambata l-am scos si azi mi-am dat seama ca nu merge butonul dim mijloc. Ce credeti, daaca ma duc luni si le zic toata povestea bla bla bla, ar trebui sa mi-l faca fara bani, nu?