| ceapaev a întrebat:

Nu merge auto-rotate pe un Smart de la Vodafone.A mers dar nu mai vrea.Functiona si la poze si la videoclip.
In agenda telefonica mi-a triplat abonatii (i-a adaugat inca de doua ori).Nu mai inteleg nimic. Tinand cont ca e un SO poate fi devirusat? Multumesc.

1 răspuns:
| Rockat a răspuns:

Despre rotire automata, vezi in bara de sus daca e activata.
Cat despre agenda, uita-te sa vezi daca nu cumva iti afiseaza si contactele de pe telefon si cele de pe SIM iar in caz ca sunt ambele selectate, deselecteaza una dintre ele.