| Amarant a întrebat:

Nu pot vedea poza contractelor când apelează pe tot ecranul, doar într-o iconiţă aflată în dreapta sus a ecranului. Telefonul este un iPhone 6. Ce setare lipsește?

1 răspuns:
| IoanWild a răspuns:

Intri la contacte. Gasesti persoana. O selectezi.Dai Editeaza. Editezi poza curenta. Editare fotografie. Faci cea mai mica schimbare la poza. Apoi selectezi si bifezi Done. Sau te uiti pe acest articol: www.lifewire.com/get-full-screen-picture-in-iphone-calls-2000551