| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce are telefonul,m-am jucat putin un joc si s-a blocat putin, i-am scos bateria si am pus-o la loc iar acum nu se mai deschide deloc..nici reset din butoane nu mai merge, nici nu se mai incarca.Mentionez ca telefonul se numeste Allview p5 alldro.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| mariusyk08 a răspuns:

Daca nu vrea nici sa se incarce e posibil sa fie doar de la baterie. Ideal ar fi sa-l probezi cu o alta baterie, de la altcineva. Stiu ca e greu asta...Dar nu imposibil.
Scoate-i bateria si cartela, lasa-l 10 minute, apoi ia absolut toate butoanele de pe el si le apesi pe rand, tinand apasat 3 secunde. Atentie, asta se face cu bateria scoasa!
Daca dupa toate astea tot nu vrea, trebuie sa mergi cu el la "veterinar", din pacate...
Bafta!