| KbR a întrebat:

Nu stiu daca o sa stie cineva, dar este un joc pentru android care se bazeaza pe logica.

In joc sunt mai multe dreptunghiuri de lemn maro si unul rosu si trebuie sa le muti pe cele maro astfel incat sa il scoti pe cel rosu din camera. Imi spuneti si mie cum se numeste cei care l-au jucat?

Răspuns Câştigător
| BluishAngel a răspuns:

Hey big grin Am aflat cum se numeste jocul.Se numeste "Unblock me".Ti-am spus ca ma tin de promisiune tongue

1 răspuns:
| BluishAngel a răspuns:

Stiu jocul dar din pacate nu stiu cum se numeste.Il are un coleg de al meu si l-am jucat si eu. Daca aflu, o sa iti spun.