| iseenochanges a întrebat:

Nu stiu de ce nu-mi merg clipurile youtube pe telefon,nu se incarca,e adevarat ca si netul asta de la cosmote se misca naspa, asta o fi cauza?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Depinde de telefon daca are sau nu flash instalat. Chiar daca se incarca mai greu tot ar trebui sa le vezi.

| valentingb a răspuns:

Ai nevoie de setarile de streaming, pe care le poti primi pe e-mail sau direct pe telefon. Ai doua variante: setarile automate din meniul *100# sau apeland serviciul relatii cu clientii, iar un consultant te va ajuta. Te ajuta si sa ai semnal 3G.