| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

O data la cati ani trebuie schimbata bateria de la un iphone 4.

Si as mai vrea sa stiu cum se formateaza o baterie de iphone 4

Dau funda si vot.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Depinde si cum folosesti telefonul. Daca te si joci mai des pe el, iar incarcarea se face zilnic, mai mult de 2 ani nu iti traieste bateria pe Iphone. Bateriile sunt LI-Ion bagi telefonul la incarcat cand este bateria descarcata, si-l deconectezi cand este 100% fara sa umblii pe telefon de 3 ori la rand asa se formateaza o baterie de genu.

| Alissa11 a răspuns:

Odata la 2 ani! happy