| narcisa_oprisan a întrebat:

Oare iti poti crea un abonament mai mare care sa includa si alte abonamente mai mici? Adica ceva pentru familie in care sa incluzi si net, minute si pentru ceilalti membri ai familiei? Exista?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Nu am auzit inca de asa ceva, dar se fac reduceri importante (inclusiv cu beneficii) daca, pe langa primul abonament semnat, mai faci 1 sau 2 pentru alti membri din familie. (3 abonamente distincte, dar care nu fac parte din unul mai mare, cum ai vrea tu).
Urmareste ofertele pe site-urile oficiale. La Digi si la Orange am auzit de asa ceva, dar cred ca si la ceilalti operatori se pot gasi oferte similare.