| SkaterBaa a întrebat:

Ofer funda
Salut.
Doresc sa-mi achizitionez un telefon nou
Vreau neaparat sa aiba camera frontala (cu care sa poti face poze, nu doar pentru apeluri) si o memorie interna decenta (minim 2 gb)
Vreau sa aiba un android cat mai mare... sa il pot folosi la maxim pe aplicatile mele favorite.
In final. m-ar interesa sa fie cat mai ieftin... daca imi permiteam ceva de top nu mai ceream sfaturi si-mi luam direct un One, un S4, Note 2 sau iphone 4/4s/5
A da. sa iau un iphone 4 second hand?
As vrea ca telefoanele sa nu depaseasca cu mult suma de 5 mil.

Răspuns Câştigător
| David98TM a răspuns:

'As vrea ca telefoanele sa nu depaseasca cu mult suma de 5 mil.'
Uite aice-a android 4.2.2, camera frontala etc...
http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/a5-duo/descriere/

2 răspunsuri:
| trisoru a răspuns:

Un S3 raspunde cerintelor tale dar e undeva la 800-1200 lei, Lg L9 e mai bun decat iPhone 4 si 4S happy am eu si pe internet + aplicatii oarca zboara nu altceva