| 4Tuning a întrebat:

Vreau sa achizitionez un telefon galaxy bun care sa nu depaseasca 670 de lei idei poate sa fie si second hand.

8 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Samsung Galaxy y, mini, fame, ace, s duos(assta e vreo 7-8 mil dar sh il gasesti mai ieftin)

| 4Tuning explică (pentru IonutGaby):

Galxy y il am acum...

| IonutGaby a răspuns (pentru 4Tuning):

Tu vezi ca am scris doar Galaxy y acolo? daca nu-ti convine ce tiam scris uitate aici http://www.cel.ro/....../index.php gasesti telefonul dorit de tine

| Ruxiire a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Fame si sunt foarte multumita de el.

| 4Tuning explică (pentru Ruxiire):

M-am gandit la galaxy fame.

| BriannaBria a răspuns:

Buna! Samsung Galaxy Fit este foarte bun si il poti lua fara sa fie Second Hand! Este destul de bun, il am de 1 an si merge la fel ca la inceput :) Arata asa :http://www.google.ro/......tp?/search
Sper ca te-am ajutat! Succes :* Funda? :o3

| Xero a răspuns:

Eu zic sa iti iei Galaxy s1 second hand nu cred ca depaseste 500-600 lei si e foarte ok...toate aplicatiile de pe s4 merg ok si pe s1.
Sau daca vrei un s1 nou nu cred ca depaseste 750 lei

| Vlad_Popentiu_1991 a răspuns:

Samsung galaxy young, Samsung galaxy mini 2 sau Samsung galaxy fame.