| Lynnis a întrebat:

Ofer MB pe Vodafone(prin oferta "Vorbesti, net primesti). Cineva interesat?

2 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Gratis?

| Lynnis explică:

Depinde, trebuie doar sa accepti sa fii pe cartela Vodafone si sa accepti sa stai in apel cu mic oprit timp de 2 ore(2ore=1200mb- pentru apel din alte retele, in cazul meu, sun de pe nr de rds) daca esti de acord lasa un raspuns, sunt dispus sa fac si conferinta daca mai ai persoane interesate ( fara bullshituri). cat se poate de serios.