| CamyMe a întrebat:

ofer credit pe Vodafone, max 100€; Bucuresti. E careva interesat?

Răspuns Câştigător
| nini69 a răspuns:

Buna dai funda? am nevoie pentru ca nu am miai fi de ajutor nu stiu ma interesez daca vrea candva din prieteni mei

| CamyMe explică (pentru nini69):

Invata sa scrii corect romaneste si mai vorbim si despre funda aceea! big grin

5 răspunsuri:
| Iulian0000 a răspuns:

Buna!
Îmi dai gratis creditu? happy big grin

| CamyMe explică (pentru Iulian0000):

big grin Daca ar fi asa de simplubig grin

| nini69 a răspuns:

Eu vorbesc romaneste dar prescurtat draga mea inca nu ai inteles

| CamyMe explică (pentru nini69):

Aha. OKy doky! tongue Pai in cazul asta, dap, iti dau funda. pup. BVo ca nu te-ai enervat pentru ce am scris. Pooop.