| Tereny a întrebat:

Parere Huawei G510? Funda

Răspuns Câştigător
| Loker a răspuns:

Pai e un talefon frumos la aspect, mare, destept, performant. Cu alte cuvinte, bravo, ai un telefon superb. Imi place.

2 răspunsuri:
| M4riusT a răspuns:

Nu este un telefon rau. Multi sunt multumit de el.

| Iris1997 a răspuns:

Nu am nimic cu nimeni dar nu ma atrag aceste telefoane (Huawei, Alcatel... ) In primul rand sunt niste copii refacute ale unor telefoane, in al2lea rand toate au android (Nokia lumia--> windows phone, Iphone--> Ios, Samsung s3 desi el are android are cerinte mai bune si are un feedback frumos)
Si o alta caracteristica ar fi aceea ca la prima scapare pe jos se sparge ecranul...eu am lumia 710, l-am scapat pe jos de o mie de ori si in afara de folia de protectie de pe ecran nu am schimbat nimic la el.