| qieiqpalz a întrebat:

Parere ihunt ala cu 11000 ml bateria? Am vazut multe reviewuri pe eMAG in care ziceau pers care le-au cumparat ca nu e bun ca se strica repede ..acum nu stiu

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce te referi cand spui ml? Te referi la mililitri sau metri liniari?
Nici nu exista de 11000 mah( miliamperi/ora).

| qieiqpalz explică (pentru darrio2007):

Scuze

| qieiqpalz explică (pentru darrio2007):

Eu am gandit o cu miliamperi si credeam ca e ml.

| darrio2007 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Putina fizică nu ti-ar strica. Ok. Toti gresim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa o perioada se duce naibi, asa sunt facute toate bateriile. Daca te tine 6 luni sa zici mersi. Am si eu prin casa o cutie de baterii externe, si nici una nu mai incarca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite-te pe amazon cate stele are ca ala e singur site cu review-uri adevarate.

| Ssssmokin a răspuns:

Depinde de ce se strica. Daca cedeaza componentele hardware atunci este problema mare. Daca cedeaza pe partea software, este si normal. Cu siguranta nu are cea mai buna interfata Android.
Insa partea software poate fi rezolvata mai usor prin instalarea unui custom rom care poate te scapa de probleme.