| Bitza0 a întrebat:

Parere Meizu mX5? merita sa il cumpar? 260 euro?

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Da!
Toate componentele din telefon sunt fabricate de companii precum "Samsung, Sony, sharp etc."

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E foarte performant pentru acest buget. Are 3 GB Ram, 20 MP camera, ecran de 5.5 inch full hd și de asemenea are și o baterie de 3150 mAh.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu unul consider ca merita.

| Pool77 a răspuns:

Nu merita. Nu cumpara ca dupa 1-2 luni dai aici la intrebari cate 2-3 pe zi ca ce poti face sa nu mai sacadeze. Sau de ce nu ti-l accepta in service.
Treaba ta.

| premierevideo a răspuns:

Eu intotdeauna am mers pe lucruri in care am incredere.Meizu, nu se numara printre ele. Dar, este strict parerea mea.

| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Telefonul chiar merita, este unul absolut WOW pentru pret. Ofera chiar prea mult pentru pret. El are toate componentele facute de alte marci precum Sony, Samsung, ect. Nu o sa fii dejamagit de acest telefon crede-ma, dar iti sugerez sa il iei de undeva de unde garantia este cat se poate de sigura, spre exemplu Quickmobile.