| Bitza0 a întrebat:

Huawei Mate S/Honor 7/Meizu MX5/Samsung galaxi s6/HTC ONE M8? Care merita sa il cumpar?

Răspuns Câştigător
| Robi1444 a răspuns:

Nu pune S6 langa M8. Pune S6 langa M9 ca sunt din aceeasi generatie.(sunt fan HTC)
Nu cumpara s6 ca e o prostie samsungul. crede-ma.iar daca chiar vrei sa iti dau exemple de ce nu sa nu-ti cumperi, pm.
Eu zic sa iei un Mate S. sau Honor 7!

| Pool77 a răspuns (pentru Robi1444):

Sa spui ca Samsung a dat-o in bara cu S6 e ca si cum ai spune ca BMW a dat-o in bara cu I8.
Nu fi copil, S6-edge este cel mai bun telefon facut vreodata de ei, bate oricare HTC din indepartare.

| Robi1444 a răspuns (pentru Pool77):

N-am zis ca nu bate HTC, n-am zis ca e un telefon prost. Am zis doar ca e o prostie tot samsungul.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 (chiar Edge, de 128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Pool77 a răspuns:

Alege calitatea. Ori M8 ori Samsung.
Restul sunt niste...

| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Eu iti sugerez sa il iei pe Meizu MX5 pentru ca la pretul lui ofera foarte multe, chiar mult prea multe. Dar iti sugerez sa il iei de pe Quikmobile sau de pe Emag pentru a fi mai in regula cu garantia. Camera este de 20, 7 MP si chiar face niste poze superbe fiind la acelasi nivel cu Honor 7, procesorul cred ca poate fii intrecut doar de cel de pe Samsung Galaxy S6. Scanerul de amprente este foarte rapid, mult mai rapid decat cel de pe S6 ( cu aproape o secunda si da, asta chiar conteaza). Bateria te va tine mai mult de o zi chiar si la o utilizare intensa ( jocuri, poze, navigare prin sistem, youtube, etc). Iar daca nu ai incredere in aceasta firma chineza atunci ti-l sugerez pe Honor 7 daca vrei o camera foarte buna ( la acelasi nivel cu S6), pe HTC ONE M8 pentru sunetul sau absolut superior celorlalte varianta sugerate de tine, Samsung Galaxy S6 pentru toate functiile pe care le aduce si Huawei Mate S pentru ca e superior lui Honor 7 la toate capitolele in afara de camera. Daca vrei un telefon care sa aiba un desig care sa atraga toate privirile, ei bine nu vei da gres indiferent de alegera facut, toate au corpuri din metal slefuit.

| Florina7890 a răspuns:

Samsung galaxi S6 merita sa il cumperi Bitza0