| Anastesia23 a întrebat:

Pe aplicația Instagram ce trebuie de făcut ca atunci când îți trimite un mesaj sa răspunzi automat? Ca un robot

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trebuie să treci pe profil profesional gen ca daca ai o afacere prin Facebook desigur

| dullcat a răspuns:

Buna.Trebuie sa ai cont profesional pentru asta, si sa iti setezi tu un mesaj, asa cum au paginile de Facebook de la magazine etc.

| manuelboy a răspuns:

Te duci pe stacksocial si cumperi Instagram premium pe viata.Si va raspunde precum robotul.Succes.

| Podean_Claudia_1995 a răspuns:

Buna,am făcut setările cum am văzut în video și tot nu îmi rămâne mesajul salvat pentru a mi se trimite automat.