| s1ge123 a întrebat:

Pe ce telefon merge mai bine Real Racing 3? Pe Allview X1 Soul sau pe Samsung Galaxy S3?

9 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Pe ambele merge perfect, dar AllView are ecranul maimare ca prin urmare mai multa placere cand joci si in plus e mai frumos ca design

| Alexxandruxx a răspuns (pentru AlexL28):

Esti sigur ca Allview are ecranu mai mare ca S3? Eu nu cred.

| AlexL28 a răspuns (pentru Alexxandruxx):

Din cate stiu S3 are ecran de doar 4.8 inchi pe cand Allview are de 5.0...eu asa stiu

| s1ge123 explică (pentru AlexL28):

Sacadeaza? adica are lag? sau functioneaza fin?

| AlexL28 a răspuns (pentru s1ge123):

Http://www.buhnici.ro/2014/01/09/video-allview-x1-soul-ieftin/
uite un review in romana, mie mi se pare ok cum se misca, nu cred ca o sa ai probleme cu el, oricum si s3 are lag din cand in cand

| s1ge123 explică (pentru AlexL28):

La real racing 3 are lag

| nigearares a răspuns:

Eu zic ca Galaxy S3 Merita sa il cumperi Este mult mai bun decat Allview Dar la unele configurati bate alview acum tu stii ce vrei dar eu iti recomand Samsung happy funda

| anonim_4396 a răspuns (pentru nigearares):

La unele bate Allview? Probabil ai vrut să spui că bate la toate. Cine a spus că e mai bun S3?